Cimbálová muzika vystupuje v rámci městských slavností, firemních večírcích, ale i soukromých oslavách. Živé vystoupení cimbálové muziky jste si mohli užít například na Dožínkách, slavnostech obcí, chrastavského Poselství řeky, Selských slavnostech, Jarním posezení s písničkou, Prvomájovém jarmarku, Zahradních slavnostech, Májové veselici.
Cimbálovka také vystupuje na soukromých oslavách narozenin, svatebních obřadech, oslavách výročí svatby či křtinách.
Firemní akce pak reprezentují zejména vystoupení pro pracovní kolektivy soukromých firem.
Velmi oblíbené je také vystoupení cimbálovky jako doprovodný program pro akce s vinařskou tématikou jako jsou různé ochutnávky vín, burčákofest či posezení u Vína.

Májová veselice ve Vrchlabí na začátku května byla akcí, která nás překvapila profesionální organizací. Počasí přálo, návštěvníci tak měli příjemné odpoledne nejen s naší cimbálovou hudbou.

 

Živý záznam z vystoupení

Selské slavnosti v Roudnici nad Labem byly zajímavou akcí, na které nás příjemně překvapili návštěvníci, kterým jsme hráli na jejich přání. I když akci nakonec přerušil silný vítr, byla to povedená akce.

 

Živý záznam z vstoupení

Dožínky Hrádek nad Nisou

Cimbálová muzika

Tradiční hrádecké Dožínky se povedly. Počasí přálo a tak se sešlo poměrně hodně návštěvníků. Během vystoupení jsme zahráli také na přání hostům několik známých moravských lidových písniček o víně.

Cimbálová muzika Veselica akci zahajovala a nemálo hostů si s námi s chutí zazpívalo.

 

Živý záznam z vystoupení

Slavnosti obce Bílý Potok

Městské oslavy s cimbálovkou

Cimbálová muzika z Liberce „Veselica“ zpříjemnila podařené slavnosti obce Bílý Potok k příležitosti 420 let založení obce.

Video z akce je k dispozici na stránkách Studio-plus.tv Naše cimbálovka je na videu hned v úvodu, tak se můžete podívat jak se slavnosi povedly.

 

Živý záznam z vystoupení

Poselství řeky Chrastavy

Cimbálová muzika

Již po patnácté liberecká Cimbálová muzika Veselica zpestřila program akce s názvem Poselství řeky Nisy, kterou putovalo poselstvo skautů a vodáků s vílou Nisou. Takto jsme vodákům na zastávce v Chrastavě zahráli již po patnácté.

Posezení s cimbálovkou na Benecku

Cimbálová muzika

Velmi příjemný večer jsem pomohli uskutečnit pro hosty Hotelu Sůva na Benecku. Ač většina hostů byla z Německa, velmi dobře se bavili. I pro nás bylo velmi příjemné takové skupině hrát. Spousta českých písniček je v Německu známá a má dokonce i svůj německý text, který hosté velmi dobře uměli. Akce s názvem Posezení s cimbálovkou se opravdu povedla.